Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması

Türkiye'nin en geniş kapsamlı hesaplama sitesi: » Yükselen Burç Hesaplama, » Çocuklar İçin İdeal Boy ve Kilo Hesaplama, » Ek Ders Ücreti Hesaplama, » Roma Rakamları Çevirici, » KPSS Puan Hesaplama, » MTV Hesaplama, » Takdir Teşekkür Hesaplama ve daha 209 farklı hesaplama. Burada herkesin hesaplayacağı birşeyler var. hesabet.com

Bir Klavye Uzaktan Eğitim Sitesi

Değerli öğretmenler, öğrenciler,

F Klavye Eğitimi sayfalarımızda üyeler öğretici üye kaydı yaparak uzaktan online klavye eğitimi verebilirler.

Öğretici üyelerin yapabilecekleri şunlardır:

  • Öğrencilerinin üyelik işlemleri (kayıt, öğrenci olarak kabul etme, silme, mezun etme, engelleme, şifre değiştirme ...).
  • Gruplar / sınıflar oluşturma.
  • Gruplara toplu olarak öğrenci ekleme.
  • Öğrencilerin yaptığı klavye çalışma bilgilerini görme.
  • Öğrencilerin yaptığı sürat testi çalışma bilgilerini görme.
  • Öğrencilerin tüm çalışma bilgilerini liste halinde indirme.
  • Online sınav yapma (Otomatik veya elle başlatılan sınavlar oluşturma, sonuçları liste halinde almak ve yazılanları PDF olarak indirmek).

Bunların haricinde öğrenciler bu sitede sesli metinlerle çalışabilir ve çevrimiçi yarışlara katılabilirler. Çevrimiçi yarışlarda parkur sistemi ile sınıflardaki öğrenciler kendi aralarında yarışabilirler.

Ayrıca F Klavye veya Hızlı Klavye modüllerindeki tüm dersleri tamamlayanlar, tüm dersleri tamamladıklarını gösteren çevrimiçi bir sertifika alabilirler.

Sitenin tamamında olduğu gibi çevrimiçi eğitim sistemi de tamamen ücretsizdir.

Site başka sunucuya taşındığından bu mesaj göründüğü sürece kaydedilen işlemler (üye kaydı, çalışılan ders ve sürat testi sonucu gibi) kaybolacaktır.

Üye Girişi

Üye adı
Şifre
  Yandaki rakamları okuyamıyorsanız burayı tıklayın.
Güvenlik kodu
 
[F Klavye öğrenmek istiyorum »»]
[Sınıfıma F Klavye öğreteceğim »»]
[Şifremi Unuttum]

Reklam

Değerli öğretmenler, öğrenciler ve F Klavye öğrenmek isteyen herkes,

Türkiye'de F Klavye kullanımını yaygınlaştırmak ve F Klavye eğitimi faaliyetlerine destek olmak için oluşturduğumuz Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulamamıza hoşgeldiniz.

F Klavye Eğitimi Uygulamamız tüm vatandalarımıza açıktır. Dünyanın en matematiksel dili olan Türkçe'ye ve Dünyanın en bilimsel klavyesi olan F Klavye'ye sahibiz. Bakmadan on parmak F Klavye ile yazmayı öğrenerek ömür boyu sürecek bir rahatlığa kavuşmuş olursunuz. Hem de çok az bir çaba ile.

F Klavye Eğitimi Uygulaması ÜCRETSİZDİR...

Uygulamayı denemek için doğrudan derslere giriş yapabilir ve çalışabilirsiniz. Ancak gelişiminizi takip etmek ve arkadaşlarınızla paylayaşabilmek için üye olmanız gerekir.

Uygulama ve üyelik hakkındaki her türlü sorularınız için elektronik posta adresimiz :hazirsite@gmail.com

F Klavye hakkında...

F Klavye Bağlantıları

Reklam

Bakalım ne kadar hızlısınız?

Klavye sürat testi ile hızınızı öğrenin, hızlanın »»
veya
Klavye yarışlarına katılın, hızınızı gösterin »»

Adliye zabıt katipliği on parmak sınavlarında çıkan klavye hız testi metinleri ile beraber toplam 1131 metin içinden istediğinizi seçebilir, hazır metinlerden kendi listenizi oluşturabilir, kendi metinlerinizi ekleyebilir veya rastgele bir metinle değişik sürelerde çalışma yapabilirsiniz. On parmak klavyede hızlanmak istiyorsanız bol seçenekli sürat testimize bir göz atıp özelliklerini inceleyin.Sayılarla F Klavye Eğitimi

Şu anda sitede 73 kişi var. 10 kişi F Klavye çalışıyor. 26 kişi hız testi çalışıyor. Bu güne kadar aynı anda en çok 7798 kişi çevrimiçi oldu. 61.315 öğrenci üye ve 557 öğretici üye kayıtlı. 5089 öğrenci üye aktif olarak F Klavye çalışıyor. 7 Nisan 2007 tarihinden bu güne kadar toplam 2.848.869 ders, > 27.613.472 sürat testi tamamlandı ve 13.214 kişi F Klavye öğrendi. (Sayılar 10 dakikada bir güncellenir.)

Site içi bağlantılar

F Klavye. Neden? Nasıl?


Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması

Bu uygulama herkese açıktır. Ticari amaçla kullanılamaz.
Uygulamada kullanılan F Klavye modüllerinin tüm hakları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na aittir.

Site Kullanım ve Üyelik Anlaşması'nı okumak için tıklayın.

İletişim için e-posta adresi : hazirsite@gmail.com


.: 75 :.