Ana Sayfa Hesaplamalar Gizlilik Politikası İletişim

Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması

Geri ]

Klavye Uygulaması Üyelik Sistemi Hakkında

Uygulamamızda "yönetici", "öğretici" ve "öğrenci" olmak üzere üç türlü üyelik vardır.

Yönetici üye uygulamanın işleyişini denetleyen tüm yetkilere sahip üyedir.

Öğretici üyeler kendi üye adı ile başvuru yapan öğrenci üyelerin başruvuralarını inceleme, kabul veya reddetme hakkına sahiptirler. Öğrencilerinin çalıştıkları dersleri, çalışma süreleri ve diğer çalışma bilgilerini izleyebilir, gelişimlerini takip edebilirler.

Öğrenci üyeler, üye olabilmek için bir öğretici üyenin üye adını bildirmek zorundadırlar. Öğrenci üyelerin başvurularını kabul veya reddetme hakkı belirttikleri öğretici üyeyeye aittir. Öğrenci üyelerin çalışmaları ve üyelik işlemleri öğreticisi tarafından kontrol ve takip edilir. Tüm öğretici üyelerinin haklarına, yönetici üye de sahiptir.

Öğretici olarak üyelik başvurusu yapanların üyelikleri kimlik bilgileri, çalıştıkları yer ve görevleri doğrulandıktan sonra e-posta yoluyla haberleşme yapılmasının ardından kabul edilecektir.

Öğrenci olarak başvuranların üyelikleri belirttikleri öğreticinin berleyeceği kurallar çerçevesinde yönetilir. Öğretici başka bir kural belirlemedikçe, öğrencilik başvuruları e-posta ile üyelik onayı yapıldıktan sonra yine e-posta yoluyla öğrencinin şahsen başvurusunun ardından değerlendirmeye alınır.

Uygulamaya üye olan herkes üyelik sırasında verdiği bilgilerin ve çalışmaları ile ilgili istatistiki verilerin derlenmesini, kaydedilmesini ve çeşitli amaçlarla kullanılmasını kabul etmiş sayılırlar.

Yönetici üye herhangi bir öğretici veya öğrenci üyenin başvurularını ve üyeliklerini herhangi bir neden göstermeden reddetme veya iptal etme hakkına sahiptir.

Üyelik bilgileri ve şifre güvenlik amacıyla sonradan değiştirilemez. Ancak şifrenin unutulması durumunda üyeye yeni bir şifre gönderilir.

10 günden uzun süre çalışma yapmayan üyelerin üyeliklerine son verilir.

Tüm dersleri tamamlayan öğrenci üyelerin, dersleri tamamladıklari tarihten 1 ay sonra üyelikleri sona erdirilir (Bu süre içinde mümkün olduğunca çok sürat testi yapmanızı tavsiye ederiz).

Çalışmalarında samimi görülmeyen, uygulamanın alanı ve / veya bant genişliğini gereksiz yere kullandığı tespit edilen öğretici ve öğrenci üyelerin üyeliklerine derhal son verilir.


Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması

Bu uygulama herkese açıktır. Ticari amaçla kullanılamaz.
Uygulamada kullanılan F Klavye modüllerinin tüm hakları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na aittir.

Site Kullanım ve Üyelik Anlaşması'nı okumak için tıklayın.

İletişim için e-posta adresi : hazirsite@gmail.com


.: 269 :.