Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması
Duyurular  [Gizle]
  • Yazmaktan yorulduğunuzda mola vermek, Facebook'da arkadaşlarınıza sevginizi(!) göstermek ve biraz da farenizi konuşturmak için, yerli malı Friends Ninja oyunumuzu deneyin. İyi gelir...
Site başka sunucuya taşındığından bu mesaj göründüğü sürece kaydedilen işlemler (üye kaydı, çalışılan ders ve sürat testi sonucu gibi) kaybolacaktır.

Üye Girişi

Üye adı
Şifre
  Yandaki rakamları okuyamıyorsanız burayı tıklayın.
Güvenlik kodu
 
[F Klavye öğrenmek istiyorum »»]
[Sınıfıma F Klavye öğreteceğim »»]
[Şifremi Unuttum]

Reklam

Değerli öğretmenler, öğrenciler ve F Klavye öğrenmek isteyen herkes,

Türkiye'de F Klavye kullanımını yaygınlaştırmak ve F Klavye eğitimi faaliyetlerine destek olmak için oluşturduğumuz Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulamamıza hoşgeldiniz.

F Klavye Eğitimi Uygulamamız tüm vatandalarımıza açıktır. Dünyanın en matematiksel dili olan Türkçe'ye ve Dünyanın en bilimsel klavyesi olan F Klavye'ye sahibiz. Bakmadan on parmak F Klavye ile yazmayı öğrenerek ömür boyu sürecek bir rahatlığa kavuşmuş olursunuz. Hem de çok az bir çaba ile.

F Klavye Eğitimi Uygulaması ÜCRETSİZDİR...

Uygulamayı denemek için doğrudan derslere giriş yapabilir ve çalışabilirsiniz. Ancak gelişiminizi takip etmek ve arkadaşlarınızla paylayaşabilmek için üye olmanız gerekir.

Uygulama ve üyelik hakkındaki her türlü sorularınız için elektronik posta adresimiz :hazirsite@gmail.com

F Klavye hakkında...

F Klavye Bağlantıları

Reklam

Bakalım ne kadar hızlısınız?

Klavye sürat testi ile hızınızı öğrenin, hızlanın »»
veya
Klavye yarışlarına katılın, hızınızı gösterin »»

Adliye zabıt katipliği on parmak sınavlarında çıkan klavye hız testi metinleri ile beraber toplam 1131 metin içinden istediğinizi seçebilir, hazır metinlerden kendi listenizi oluşturabilir, kendi metinlerinizi ekleyebilir veya rastgele bir metinle değişik sürelerde çalışma yapabilirsiniz. On parmak klavyede hızlanmak istiyorsanız bol seçenekli sürat testimize bir göz atıp özelliklerini inceleyin.Sayılarla F Klavye Eğitimi

Şu anda sitede 17 kişi var. 8 kişi hız testi çalışıyor. Bu güne kadar aynı anda en çok 2148 kişi çevrimiçi oldu. 33.704 öğrenci üye ve 166 öğretici üye kayıtlı. 1022 öğrenci üye aktif olarak F Klavye çalışıyor. 7 Nisan 2007 tarihinden bu güne kadar toplam 1.300.389 ders, > 15.590.651 sürat testi tamamlandı ve 7.895 kişi F Klavye öğrendi. (Sayılar 10 dakikada bir güncellenir.)

Site içi bağlantılar

F Klavye. Neden? Nasıl?


Genel Ağ Üzerinden F Klavye Eğitimi Uygulaması

Bu uygulama herkese açıktır. Ticari amaçla kullanılamaz.
Uygulamada kullanılan F Klavye modüllerinin tüm hakları T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na aittir.

Site Kullanım ve Üyelik Anlaşması'nı okumak için tıklayın.

İletişim için e-posta adresi : hazirsite@gmail.com


.: 17 :.